Medycyna estetyczna

Wymagający pacjenci Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii mogą skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Zabiegi oferowane przez nas są sprawdzone i bezpieczne, bez ryzyka powikłań.

peelingi_medyczne_180

Peeling medyczny jest doskonały dla osób w każdym wieku. Reguluje skórę i ściąga pory nastolatkom, pomaga zachować gładką i promienną cerę dwudziestolatkom, po trzydziestce poprawia odcień i ujednolica kolor skóry oraz pozwala na ekspresową odnowę skóry dojrzałej. Szczególnie polecany jest wówczas, gdy skóra jest bardzo zaniedbana i wymaga natychmiastowej rewitalizacji.

Czytaj więcej...
mezoterapia_iglowa_180

Jest to metoda wykorzystywana od lat w medycynie. Polega na bardzo precyzyjnym wstrzykiwaniu niewielkich dawek odpowiedniej substancji bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo lub z defektem kosmetycznym. Pozwala na uzyskiwanie szybkich i doskonałych efektów poprzez zastosowanie bardzo niskich stężeń i dawek podawanych substancji – podawane są one bowiem dokładnie w odpowiednie miejsca, gdzie mają oddziaływać (twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, uda i brzuch).

Czytaj więcej...
Partnerzy
partner-straumann partner-sgs partner-osstem partner-aquacut partner-ing partner-lyoness partner-koldental partner-glc partner-gendex
Fundusze unijne